Akce

KRBOVÁ KAMNA THOR, černý šamot

40 054,- Kč s DPH
dodání do 3-5 dní
Dodáme v pondělí 01.07.2024

Kusů:

Specifikace

Kód: 365367
Výrobce: Kratki
Akumulace: Ne
Barva kamen: Černá
Délka polene: 30 cm
Externí přívod vzduchu: Ano
Materiál: Ocelová
Ø kouřovodu (mm): 150
Obložení: Žádný
Palivo: Dřevo, ekobrikety
Počet skel: 1
Prosklení: Průhledové sklo
Tvar: Hranatý
Umístění: Volně stojící
Výsuvný mechanizmus: Ne
Vývod kouřovodu: Horní, Zadní

Popis

MODERNÍ DESIGN

Prostorné zasklení činí pohled na oheň přitažlivějším a další dekorativní skleněná tabule zdůrazňuje jeho kouzlo. Interiér pece vyzdívaný TERMOTECem dokonale kontrastuje s blokem, což dává celku moderní vzhled.

Pevná rukojeť usnadňuje pevné zavření dveří. Díky tomu je zařízení ideální pro domácnosti s rekuperací. 

EKOLOGICKÁ SPALENÍ

Zařízení splňuje požadavky na ekodesign a standard BImSchV 2 a určuje maximální emise CO.

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ ENERGIE

Efektivnější spalování a delší udržování teploty se dosahuje díky vyzdívce spalovací komory TERMOTEC, což je materiál akumulující teplo, který zvyšuje teplotu v peci.

Spalování palivových částic nastává díky deflektoru, který prodlužuje cestu výfukových plynů. Tento proces také zvyšuje účinnost spalování a zaručuje lepší využití energie, čímž minimalizuje emise škodlivých látek do atmosféry. Kromě toho je ve výfukovém vývodu instalována bránice, která plní podobnou funkci jako deflektor, což dále zvyšuje účinky zařízení.

Vzduch je do vložky přiváděn z vnějšku díky vestavěnému konektoru pro přívod vzduchu 100 mm. Samotný přívod může být připojen k peci zezadu nebo zespodu. Seřízení se provádí pomocí škrticí klapky s jedním regulátorem umístěným pod dveřmi, což vylučuje chyby při nesprávném použití. Celý mechanismus funguje velmi tiše a bez problémů.

Vložka používá trojitý systém spalovací komory. Primární vzduch, který usnadňuje zapalování dřeva, je dodáván pod rošt. Sekundární vzduch - pro ekologické spalování - je dodáván s otvory v zadní stěně.

Kromě toho pec používá systém čistého skla (vzduchová clona), tj. Vzduch je dodáván přímo do skla prostřednictvím systému kanálů umístěných po stranách krbu. Tímto způsobem je kyslík přiváděn do horní části spalovací komory, ve které dochází ke spalování plynů vznikajících při spalování dřeva, což dále snižuje emise škodlivého CO do atmosféry.

Technické parametry:
Jmenovitý výkon: 8 kW
Rozsah topného výkonu: 5,5-10 kW
Rozměry VxŠxH v cm: 128,6x45.2x45.2
Průměr kouřovodu: 150 mm
Kouřovod: horní i zadní
Účinnost: 78 %
Teplota spalin: 276 °C
Hmotnost: 160 kg
Maximální délka kulatiny: 30 cm

Značka: Kratki

Sídlo společnosti se nachází ve Wsole nedaleko Radomu. Pro naše klienty je k dispozici firemní salon, kde představujeme nejnovější modely krbových vložek. Spolehlivou kvalitu nabízených služeb zajišťují zkušení prodejní pracovníci s rozsáhlými technickými znalostmi o výrobcích, instalacích a logistice.

dále nabízíme

doprava zdarma
na vybrané produkty
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 777 078 054
uživatelská podpora